Chrysler Grand voyager -01

1 700 EUR

Shitet nga: Nazmi 14 Mar 05:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Kavajë
Struktura e veturës
Minivan
Prodhuesi
Chrysler
Shitet
Chrysler grand voyager
2.5 td, 2001, me 167000 km, ngjyre blu, klima, 7 vende, ngrohje sedile, hapje portat mbrapa auto., sedile mershin, Xhama e pasqyra elektronike, gjendje shume te mire optike dhe teknike.
Me targa Italians.
Per info tel. 0673006278
E-mail. Nazmi.vogli@gmail.com.
Leaflet
Në fillim