Chrysler 300c-3.0 Diesel-2006-AUTOMATIK-TARGA AA

6 200 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: Auto Metaj 14 Jan 12:16 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Auto Metaj
VW PASSAT -2.0 Diesel BLUEMOTION-2012-AUTOMATIK 8 999 EUR
AUDI Q7-3.0 Diesel 2010-XHAMA TE ZINJ ORIGJINAL-QUATRO 16 999 EUR
AUDI A8L-3.0 Benzin -2013-LUNGO-FULL OPTIONS 22 500 EUR
Range Rover Sports 5.0 Benzin -2010-LOOK AUTOBIOGR 19 500 EUR
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Chrysler
Modeli
300C
Chrysler 300c-3.0 Diesel , Viti Prodhimit 2006 me 216.000 km , sallon lekure , sedilje elektrike + ngrohje , cd player , kondicioner , disqe alumini , timon druri , drita kseno , letra te gjitha te paguara deri ne 15.07.2021 , sherbimet e bera , ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike..
Cmimi—6200 Euro I Diskutueshem
Cel-069 33 37 305
Cel-069 45 77 877
Instagram-Auto.metaj
Facebook-Auto Metaj

Auto Metaj
Shitje dhe nderrim Makinash....(Auto Metaj)--Cilesi dhe me cmime konkuruese ne Treg Me 3 pika Shitjesh Ne te gjitha Shqiperin. Tirane-Karburanti Bolv Oil te Dogana 200 metra nga rotondua qe iken per Durres. Durres:Karburanti Eida rruges qe iken per Tiran
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Tirane Tregoje në hartë
069 60 60 990
https://www.facebook.com/AutoMetaj/info/?tab=overview

PER ME SHUM FOTO DHE INFO KLIKONI KETU

Leaflet
Auto Metaj
MERCEDES BENZ C220d Diesel -2017-SAPO ARDHUR-ME DOGAN TE PAG 27 000 EUR
AUDI A8L-3.0 Benzin -2013-LUNGO-FULL OPTIONS 22 500 EUR
AUDI A6-3.0 Diesel  - QUATRO-XHAMA TE ZINJ ORIGJINAL-FULL OP 15 700 EUR
Mercedes Benz ML320 Diesel-2008-XHAMA TE ZINJ ORIGJINAL 6 999 EUR
Në fillim