Crysler 300C SRT8 HEMI 11800euro Motorr 6100

11 800 EUR

Shitet nga: Audi Dje 15:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Kilometrazha
Ngjyra
E zezë
Komuna
Durrës
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Chrysler
Modeli
300C
Shitet Crysler 300C 6.1 Hemi SRT8 super full dhe super gjendje.Makina eshte e mbajtur per qef dhe eshte sh e paster ne cdo detaj.Me letra te paguara deri ne shtatorin 2021.Makina ka motorr 6100cc benzine +gaz ,ka 170000km origjinale,kamjo automatike tronike dhe esht origjinale fabrike me motorr HEMI .Ka 450 kuaj fuqi,motorr aspirato pa turbo ,cdo gje theksoj cdo gje esht origjinale SRT luku,interiori,motorri,disqet,tapiceria.Imjanti i eshte vendosur i ri me vlere 1800euro i markes BRC.Makina ka ardhur nga Kanadaja dhe esht e vetmja ne Shqiperi e ketij modeli.Te gjitha sherbimet e sapobera vaj filtra kamjo motorri,tambure te reja,ferrota te reja,goma te reja.Cmimi esht i diskutueshem 11800euro pranoj dhe nderr
Ndodhet ne Durres Cel 0699661313
Opsionet:
-Parakolb,prapakolb SRT
-Disqe 20 SRT
-Tapiceria gjysme lekure+ kamosh SRT
-Fenere kseno bikseno
-Tetuc xhami
-Xhama te zinj origjinal
-Bisht ke bagazhi dhe xhami mbrapa
-Marmita origjinale me zhurme
-Versioni me full inokse
-Pasqyra elektrike ngrohje inkosi
-Sendiljet elektrike
-Sendilje me ngrohje para mbrapa
-Pedali frenave me komandim posht lart
-Timon me levizje
-Sistem me memory
-Pilot automatik
-Navi Cd DVD
-6 CD CHARGER
-Kondicioner automatik
-Sensore parkimi
-Butona per komande porte elektrike
-Pasqyra antiverbim
-Frenat BREMBO origjinale
-Liber sherbimesh
Makina eshte super gjendje dhe super full,eshte sh e vecante dhe nuk ka nevoje per asnje sherbim.Tek katallogjet shikohet dhe opsionet e fabrikes dhe te dhenat teknike te motorrit.
Cmimi 11800euro diskutueshem
Cel 0699661313

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Tags : Nderrohet Okazion ROLEX ml MERCEDES BENZ EVO CLASS 190 200 230 220A140 A160 A170 A180 B170 B180 B 200 C 180 C200 C270 C320 E200 E220 E270 E320 E500 S320 S550 CLS CLA CLK CL SLLON SEL AMG BRABUS ML GL S GLK BMW M3 M5 M6 318 320 730 X3 X5 X6 AUDI A2 A3 A4 A6 A8 A80 Q3 Q5 Q7 R8 FORD mondeo focus fiesta opel vectra astra corsa meriva OPEL CORSA ASTRA VECTRA renault laguna megane clio peugeot 206 307 406 407 607 citroen c1 c2 c3 c4 c5 c6 hyundai toyota honda fiat nissan jaguar sier siera seat skoda volvo saab lancia chevrolet daewoo chrysler dodge alfa romeo golf 3 golf 4 golf 5 golf 6 golf 7 passat bora picasso xsatina saxo land cruiser stilo linea punto primera x-type s-type altea ibiza cordoba leon octavia superb fabia alfa 147 alfa 156 alfa 166 ford sierra alfa 155 mazda opel cadet opel vectra honda crx civic daewo citroen volvo 460 volvo 440 bmw 318 banesa troje usb pc tv apartament shpi
Audi
  Online
0699661313
Leaflet
Në fillim