Shes / Ndroj CHERVOLET SILVERADO Automat

12 500 EUR

Shitet nga: Tani 06 Shk 23:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Komuna
Vlorë
Struktura e veturës
SUV
Prodhuesi
Chevrolet
Makina ardhur na amerika 4.8 bezin motor V Diferencial shum fuksional . Mund ti motohet ipiant gazi pa probleme .Taks luksi nuk e kap .Me dokumenta shqipetare .Makina eshte e pershtatshme per pune dhe per pesha renda..Mundesi ndrimi .Cemimi me kesh diskutohet .
Leaflet
Në fillim