CHEVROLET Trans Sport 3.4 V6 Benzin.Gaz

5 400 EUR

Shitet nga: Jetmir 30 Qer 11:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Ngjyra
E zezë
Komuna
Fier
Struktura e veturës
Minivan
Prodhuesi
Chevrolet
Makina ne gjendje perfekte.Letrat sot sapo u paguan ne gjendje perfekte so motorrike dhe xhenerike.Gati per cdo prov.Dyert mbrapa hapje mbyllje me butonnn
Leaflet
Në fillim