Chevrolet Tran Sport 3.4

3 800 EUR

4 500 EUR

Shitet nga: Miri 22 Korr 13:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Fier
Struktura e veturës
Minivan
Prodhuesi
Chevrolet
Chevrolet trans sport 3.4 benzin / gaz. Makina Esht me gjende shum te mir si motorrike dhe xhenerike te gjitha sherbimet te sapo kryera nderrim vaj filtra vaj kamjo goma 70 % te reja.xhama elektrik dyert I hapen dhe mbyllen me buton sallon mershin.nuk e kap taksa e luksit. (mundesi ndrrimi me makin me te vogel + DIFERENCEN).gati per cdo lloj prove nga ana juaj
Leaflet
Në fillim