U SHIT CHEVROLET TAHOE -13

0 LEK

Shitet nga: ELTON 05 Jan 12:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Ngjyra
E zezë
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Chevrolet
Modeli
Tahoe
CHEVROLET TAHOE ME MOTOR V8 BENZINE-GAZ 5.7L.SHUME EKONOMIK HARGJON VETEM 1000LEK GAZ PER 100KM.IMPIANTI GAZIT LOVATO I SAPO MONTUAR ME DY VJET GARANCI I CILI KA KUSHTUAR 1400€.MAKINA ESHTE 20.12.2012.MAKINA ESHTE FULL FULL OPSION DHE KA VETEM 105000KM ORIGJINALE.KOMPLET VESHJET BRENDA DRU ORIGJINALE TE FABRIKES.ME IMPIANT MUZIKE EXTRA BOOSE .TIMON ME NXEMJE.XHAMAT DOPJO TRIPLEKS.ME AMORTIZATOR ME AJER DHE ME 4POZICIONE ULJE DHE NGRITJE SIPAS TERRENIT MAKINA E PERZGJEDH AUTOMATIKISHT.SEDILJE ME NGROHJE PARA DHE MBRAPA.SEDILJE ME LEVIZJE DHE ME NGROHJE.ME SENSOR SHIU TEK XHAMI.PASQYRA ME PALOSJE DHE ME XHAM ANTIVERBUES.DISQET DHE GOMA TE REJA 18 ORIGJINAL TE FABRIKES .DRITAT KSENON BIKSENON.ME CD BAGAZHIER ME TV FUNKSIONAL DHE KUR MAKINA ESHTE NE LEVIZJE .ME TV TE KOKAT E SEDILJEVE.TAPICERI DISEGNO NGJYRE VISHNJE ME TE KUQE KASHMIR ORIGJINALE E FABRIKES TAVANI SIPER GAMOSH NGJYRE TE KUQE.MAKINA IKA KOMPLET SHERBIMET E BERA VAJ FILTRA MOTORRI DHE VAJ FILTRA KAMJO FERROTA PARA DHE MBRAPA.MAKINA ESHTE 6 VENDESHE ORIGJINAL FABRIKE.MAKINA ESHTE E PA PERDORUR NE SHIPERI E SAPO ARDHUR DHE E SAPO TARGUAR.ME TE GJITHA LETRAT E PEERA DERI NE DHJETOR 2018.TANI--- VIBER OSE WHATSAPP 0695397815----
Leaflet
Në fillim