Chevrolet Tahoe

12 800 EUR

14 300 EUR

Shitet nga: Mario 03 Qer 11:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Ngjyra
E zezë
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
SUV
Prodhuesi
Chevrolet
Modeli
Tahoe
Super Super okaxion Chevrolet tahoe 5.2 benzin gaz e bler ne amerik ne 2008 me 0 tashme ka 129 mij km dhe sapo i esht hedhur impjant i gazit 2000€ me sherbime t bera t gjitha makina s ka nevoj per asgje goma 80% per me shum info kontakt super cmim.makina esht fulll fulll Esht shum her me e paster sesa n foto ,c do sherbim i ber n kohe .Shitet per arsye se kam bler makin tjeter.
Leaflet
Në fillim