Shitet Chevrolet

20 000 EUR

Shitet nga: Ari 19 Dhj 18:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Komuna
Fier
Struktura e veturës
SUV
Prodhuesi
Chevrolet
Modeli
Tahoe
Shitet ose nderohet Chevrolet tahoe e vitit 2007 me look 2015 me ngjyr gold e vecant ne llojin e vet me 2 pal disqe 1 pal 24 inc me goma verore dhe me 1 pal disje 18 inc me goma te dimrit te gjitha sherbimet e kryera ne kohen e vet xhipi super i math full full.
Me cash 20 me nderrim 22€ te interesuarit te kintaktojn
tel 0688395700
0689001002
Watsap
Wiber
email
Ari
Leaflet
Në fillim