Shitet Chevrolet 5.3 benzin Gaz dhe ne leje

13 000 EUR

Shitet nga: Leonard 19 Nën 09:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Ngjyra
E zezë
Komuna
Durrës
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Chevrolet
Modeli
Tahoe
Shitet ose ndrohet Chevrolet 5.3 benzin Gaz dhe ne leje Viti 2012 Kambio Automat Xhama te Zi orgjinal Navi Ngjyra e Zez Me letra te prera deri 26.03.2020 Cmimi i Diskutushem Nr 0672385266
Leonard
0672385266
Leaflet
Në fillim