Vetur presidenciale

16 200 EUR

18 000 EUR

Shitet nga: Ali 31 Korr 19:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
SUV
Prodhuesi
Chevrolet
Modeli
Suburban
Vetura eshte ne gjendje te mir teknike,eshte e paisur me sensor parkingu,ka TV hd,7 sedile.si dhe shume tjera,peshon 3350 kg,ne rimokio bart 4000 kg.shpenzon ne 100 km,11.2 l ne qytet 18.l kombinim 15.5 l.ju lutem na kontaktoni vetem blers serjoz.
Leaflet
Në fillim