Foristrade Chevrolet Suburban

22 500 EUR

25 000 EUR

Shitet nga: bledi 02 Maj 12:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Ngjyra
E zezë
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
SUV
Prodhuesi
Chevrolet
Modeli
Suburban
Shes Foristrade Chevrolet Suburban
Makina eshte ne gjendje shume te mire
ka vetem 70.000 milje makina eshte e perdorur shume pak ne shqiperi dhe sherbimet e bera te gjitha tek servisi amerikan dhe makina eshte mbajtur ne garazhd ne gjendje perfekte
Makinen mund ta kontrolloni ne cdo servisi qe deshironi
Per me shume kontaktoni
Leaflet
Në fillim