Chevrolet 2012 okazion

2 500 EUR

3 200 EUR

Shitet nga: klajdi 20 Nën 07:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Elbasan
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Chevrolet
Modeli
Spark
shes chevrolet spark 1.0 16valavula, 5 porta 2012 ne gjendje perfekte pothuajse akull e re me 90 mij km
me sensor parkimi
me letra per nje vit
vaj filtra te nderruara
nuk ka nevoj per asgje
me nje konsum minimal
makina motorr kambjo dje cdo pjesei ka te markes OPEL pasi chevroleti nuk prodhon makina 1.0.
per defekte dhe konsum esht me te vertet ekonomike. Merni dhe mekanik me vete per korrektesi.

MAKINA NUK ESHT MAKIN KOMPANIE.i pa diskutueshem ,mos merni per cmim tjeter.
Leaflet
Në fillim