Chevrolet Matiz 1.0 benzin gaz -07

Shitet nga: chevrolet 22 Mar 22:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Iute

Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!

From
Store
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Ngjyra
E hirit
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Smallcar
Prodhuesi
Chevrolet
Modeli
Matiz
Shitet chevrolet matiz viti 2007,motorr 1.0 benzin dhe gaz,(impjant gazi i montuar ne itali),kondicioner,abs,xhama elektrik,mbyllje me pult,timon hidraulik,ngjyre gri,4 dyer,me 115 mij km origjinale me prove ku te doni,ne gjendje perfekte motorrike dhe xhenerike,super ekonomike ne konsum,me dogan te paguar
chevrolet
0693786853
Leaflet
Në fillim