🔜📣👌Okazion 👌URGJENT 🆘↘️↘️

11 800 EUR

13 500 EUR

Shitet nga: Indrit 23 Shk 09:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Chevrolet
Modeli
Malibu
Nderrrohet Ose shitet
Marka 👉 Chevrolet Malibu
Forca mottorrike👉 1'956 cm3
Lloji i kambjos👉 Automatike
Karburanti 👉 Nafte
Viti i prodhimit 👉 2013
Kilometrat👉 171000
Cmimi 👉13500 euro
Pershkrimi 👉Makina e sapo ardhur nga Belgjika.Dokumenta per 1 vite.konsum teper te ulet, 5.1 L/100 km (kombinuar) 6,6 L/100 km (trafik) 4,2 L/100 km (autostrad).Euro 5.Xhama elektrik,Sensor parkimi.pasqyrat ulen automatikisht kur parkon mbrapa.Navi me prekje.bluetooth,mp3,usb,aux.Xenon.Ndezje me buton Start/stop.Sendilje elektrike dhe me ngrohje,me memorje.me disqe 18.bord kompjuter.Fshirset automatike.sistem izofix per eleminimin e zhurmave.Tregon ne bord presinoin e fryrjes gomave.Pilot automatik.Lidhje me cdo telefon.Esp.bagazh teper te madhe.Dritat automatike.Full option me te gjitha komqndat ne timon.Servisin e fundit para 500 km.Makina eshte ne gjendje perfekte.Nr i kontaktit👉0693367909(vetem Viber,what up) Na tel
Leaflet
Në fillim