OKAZION Chervolet Malibu 2008 gaz-benzine

5 500 EUR

Shitet nga: chevrolet 22 Nën 11:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Chevrolet
Modeli
Malibu
Chevrolet malibu 2008, gaz benzine, sherbimet te kryera... gati per cdo lloj prove... tip tronik.. marsha dhe te timoni.
chevrolet
0695610434
Leaflet
Në fillim