OKAZZIONE !!!

Shitet nga: Andi 23 Maj 19:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Skrapar
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Chevrolet
Modeli
Malibu
Shes makin Xhervolet viti 2000 ... Model Malibu ... Motorre 3100 Sfi ... Esht shum e paster nga brenda ka disa gervishtie te vogla nga jashte .. Cemini i diskutushem 100000 ... Makina esht ne gjende pune ... Dhe per cfare do lloje prove ... Vetem tel serioz ju flm
Leaflet
Në fillim