Chevrolet Epica 2.0 Nafte automatike

3 000 EUR

Shitet nga: Doni 01 Maj 19:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Chevrolet
Modeli
Epica
Makina eshte blere e re tek koncesionari OPEL Noshi. Te gjitha sherbimet ne kohe.

Siguracion deri shtator 2020.

Sedilje lekure me ngrohje, klima, disqe alumini goma 80%


Konsumi 10 litra brenda ne qytet.

Motor nafte 2.0 opelit 200_000 km
Asnje problem me kambio / motor pervec gervishtje parakolpi dhe ansore sic mund te shifen dhe ne fotot bashkelidhur.


Çmimi 3,000 EuroLeaflet
Në fillim