OKAZION SHITET CHEVROLET CAPTIVA 2.0

5 100 EUR

6 700 EUR

Shitet nga: nensi Sot 08:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
SUV
Prodhuesi
Chevrolet
Modeli
Captiva
OKAZION CHEVROLET CAPTIVA 2.0 e 2007
e dale ne qarkullim ne 2008

Makina eshte ne gjendje te perkryer, te gjitha sherbimet e bera ne kohe dhe nuk ka nevoj per asgje. sic duket ne foto nuk ka asnje te gervishtur!

Dokunenta te paguar deri ne ne mars 2020

se fundmi jane bere:
Goma te reja 100 %
Freksion i ri ( Kit I ardhur nga Italia )
vaj/filtra
ferrota te katerta Frena Dore
krah, shpatualla, tiranda
konvergjence.

makina ka 149000 KM origjinale.

Eshte shume ekonomike 2.0 nafte me kambio manuale.

Tapiceria shume e paster. 4x4, pasqyrat elektrike me palosje, xhamin mbrapa i zi origjinal.

Shitet 0672001506
Në fillim