SHITET CHEVROLET CAPTIVA AUTOMAT DIESEL

5 300 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: DiamondAuto Sot 12:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Elbasan
Struktura e veturës
SUV
Prodhuesi
Chevrolet
Modeli
Captiva
SHITET CHEVROLET CAPTIVA VITI 2007 KAMIO AUTOMAT MOTORRI 2.0 LENDA DJEGESE DIESEL NE GJENDJE PERFEKTE DHE ME SHERBIME TE KRYERA ME TARGA SHQIPTARE FULL OPTION 202
000 KM!!!!! CMIMI 5 300 EURO !!!!
DiamondAuto
  Online
+355697378222
Leaflet
Në fillim