Chevrolet Captiva 4x4 Benzine / Gaz viti 2008

Shitet nga: Ermal Sot 08:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Viti: 2008
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Berat
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Chevrolet
Modeli: Captiva
Chevrolet Captiva 4x4 Benzine/Gaz viti 2008. Super e paster nga brenda dhe nga jashte. Motor 2.4 me 4 pistona. Kamio manuale. Makina eshte 6+1 vende. Sensor parkimi. Kamer parkimi. Dritat full xenon dhe led. Mbyllje qendrore. Dy çelsa. Gomat te reja. Me dokumenta te sa po bera per 1 vit. Tapiceri e zeze meshine + robe. Me dokumenta per 1 vit. Me navigator. Konsumi: 500 L / 100 Km.

Cmimi : 6999 € i diskutueshem

Tel : 0694630000
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim