Chevrolet camaro

17 550 EUR

Shitet nga: Franc 29 Nën 23:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Chevrolet
Modeli
Camaro
Shitet chevrolet camaro ne gjendje te perkryer me km origjinale e gatshme per cfaredolloj prove
Dhe me liber servisi
Presim vetem telefonues serioze
Leaflet
Në fillim