Chevrolet Camaro LT 2016 All black

36 000 EUR

Shitet nga: Anila 22 Gush 17:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Kupe
Prodhuesi
Chevrolet
Modeli
Camaro
Makina 460 kuaj fuqi, 6pistona, motorr v6 me kompjuter, punon dhe me v4, arrin 100km/hr per 4 sekonda, 4 marmita elektronike, kontroll zhurme marmitash, Disqe te zeza me fiber karboni,
3 opsione sport debore, me pult, kontroll qe nga shtepia, navigator, backup camera, aux cable, bluetooth dhe shume opsione te tjera . Super makine . Viti i prodhimit 2016
Leaflet
Në fillim