Chevrolet Camaro 11 SUPER MJET 18000 euro

0 LEK

Shitet nga: xxxx 11 Jan 16:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Chevrolet
Modeli
Camaro
Chervolet Camaro , Viti prodhimit Fundi 2011 me 105.000 km origjinale , sallon shume te paster , kamio automatik ,marsha ne timon , klima , disqe alumini 20 goma te reja , hapje mbyllje qendrore , cd player ,, shume i shpejt dhe i sigurt ne rruge , me te gjitha sherbimet e sapo bera , letra te gjitha te paguara , ne gjendje perfekte si nga ana motorrike dhe xhenerike.. Telefonata vetem nqs je i interesuar vertet jo kurioz
Cmimi-- Okazion per pak dit i diskutueshem nuk ndrrohet
Leaflet
Në fillim