Chervolet Camaro-3.6 Benzin -2010-AUTOMATIK

17 500 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: Auto Metaj 23 Tet 10:19 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Auto Metaj
OKAZION--Mercedes-ML55AMG/// Benzin+ Gaz- (AMG///) 3 500 EUR
Porsche Panamera 4.8 GTS Benzin(GTS origjinal)2013 31 000 EUR
Mercedes Benz B200 CDI Diesel-2012-MANUAL-TARGA AA 8 999 EUR
Mercedes Benz E6.3 Benzin AMG///-SAPO ARDHUR-FULL 29 500 EUR
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E kuqe
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Chevrolet
Modeli
Camaro
Chervolet Camaro-3.6 Benzin , Viti Prodhimit 2010 me 225.000 km , sallon lekure , sedilje elektrike , cd player , usb , klima , disqe alumini , gomat e reja , drita kseno , marsha ne timon , letra te gjitha te paguara deri ne 14.06.2020 , sherbimet te gjitha te sapo bera , vaj filtra te sapo nderruara , ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike..
Cmimi—17.500 Euro I Diskutueshem
Cel-069 60 60 990--- KLODI
Cel-069 45 77 877---ZYRA
Facebook---Auto Metaj
Instagram--AutoMetaj

Auto Metaj
Shitje dhe nderrim Makinash....(Auto Metaj)--Cilesi dhe me cmime konkuruese ne Treg Me 3 pika Shitjesh Ne te gjitha Shqiperin. Tirane-Karburanti Bolv Oil te Dogana 200 metra nga rotondua qe iken per Durres. Durres:Karburanti Eida rruges qe iken per Tiran
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Tirane Tregoje në hartë
069 60 60 990
https://www.facebook.com/AutoMetaj/info/?tab=overview

PER ME SHUM FOTO DHE INFO KLIKONI KETU

Leaflet
Auto Metaj
Mercedes Benz S550 Benzin 4MATIC-LOOK AMG///-SAPO 20 500 EUR
OKAZION--Mercedes-S320 CDI Diesel-2004-FULL 3 200 EUR
OKAZION--VW Touareg 5.0 V10 Diesel-XHAMA TE ZINJ 4 999 EUR
Mercedes Benz S320 Diesel-2006-LOOK AMG///te 2012 12 500 EUR
Në fillim