SHEVROLET CAMARO SS

16 000 EUR

Shitet nga: Privat 16 Sht 18:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Kukës
Struktura e veturës
Kupe
Prodhuesi
Chevrolet
Modeli
Camaro
Shevrolet camaro SS
6200cc
Viti 2010
55mij
Tabela USA
gjendja perfekte
Makina gjindet ne kosov dhe dergojm ne shiperi pa problem
Leaflet
Në fillim