Blej makina gjithave llojeve me lek n dor

1 000 000 EUR

Shitet nga: Auto 007 20 Nën 22:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Korçë
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Chevrolet
Modeli
Camaro
Blej makina gjitha llojeve me lek dor auto 007 e vlerson gjendjen e makines tuaj Me cmime okazion €€€€ blej dhe makina te perplasura ose per pjes kembimi Kontaktoni nr tel 0666222455
Auto 007
0666222455
Leaflet
Në fillim