Chervolet camaro okazionn

0 EUR

Shitet nga: Elio 17 Sht 13:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Fier
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Chevrolet
Modeli
Camaro
Chervolet camaro
Kamio:Automatike
Karburanti:Benzin-gaz Prince me vler 2500€
Motorri:6.2
Makina esht n gjendje shum t mir motorrike dhe estetike per m shum info..
Nr cel:0685444451
Cmimi:I disk
Leaflet
Në fillim