Shes

2 900 EUR

Shitet nga: Blerim 26 Maj 16:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Chevrolet
Modeli
Aveo
Shitet Chaverlet Aveo ne gjendje shum te mire, motorrike dhe xhenerike. Makina eshte ekonomike me dokumenta te prera per 1 vit. E gatshme per cdo lloj prove.
Leaflet
Në fillim