Chevrolet Aveo Benzin-Gaz

3 200 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: AUTO INGROSSO 16 Sht 08:33 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
AUTO INGROSSO
RENAULT  SCENIC 1.5 NAFTE 6+1 2 900 EUR
Audi A3 5 000 EUR
Fiat Panda Benzin-Gaz 2 800 EUR
Renault Megane 4 400 EUR
From
Store
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Komuna
Durrës
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Chevrolet
Modeli
Aveo
CHEVROLET AVEO 1.2 Benzin-Gaz
Viti 2009
Kambio manuale
107.145 kilometra originale
E sapo ardhur nga italia
Gjendja perfekte
Dogane e paguar
Cmimi:3200 euro i diskueshem
Ju ftojme te na vizitoni ne piken tone dhe do gjeni makinen qe kerkoni 😊
Adresa:Autostrada Dr-Tr km 8
Tel:0695564550
AUTO INGROSSO
SHQIPERIA
AUTOSTRADA:DURRES-TIRAN
0695564550
AUTO INGROSSO
0695564550
Leaflet
AUTO INGROSSO
Peugeot Expert 4 500 EUR
Audi A3 5 000 EUR
Nissan Micra 3 400 EUR
AUTO INGROSSO 🇦🇱 4 300 EUR
Në fillim