Makine

35 000 EUR

Shitet nga: Florian 16 Mar 23:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Kukës
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Cadillac
Cadillak ne gjendje perfekte 1 vit me letra dhe taksa te paguara ne te gjith europen
Leaflet
Në fillim