CADILLAK CTS BEZIN GAZ ATOMAT NE GJENDJE PERFEKTE

5 000 EUR

6 000 EUR

Shitet nga: Niku 03 Mar 09:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Ngjyra
E zezë
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Cadillac
Modeli
CTS
MAKINA ESHT NE SUPER GJENDJE NUK KA NEVOJ PER ASNJE SHERBIM TANI SAPO KAN KRYER SHERBIMET KAMJO ESAPO BER RADIATOR UJ SERBETIN KAMJO BATERI RIP KIT GUZHINETASH POMP UJ SHPATULA STABLIZATOR MOCO ME GUZINET IMPJANTI ISAPO VEN SKA BER AS 10 MI KM GOMA TE GJITHA KETO IJAN VENDOSUR TE REJA EGACME PER KINTROLL NGA ANA JUAJ MAKINA DHE NEDEROET CMIMI ESHT KESH 6000€ ME NDRIM ESHT 7000€ NEDOR MJETI ESHT ENJE TITULLARI KUPTOET SE PSE IJAN KRYER KETO SHERBIME
Leaflet
Në fillim