Cadillac

12 500 EUR

Shitet nga: klodi 05 Maj 14:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Cadillac
Modeli
CTS
shitet cadillac motorr 300 benzin pa impjant gazi.makina esht ne gjendje shum te mir vaj filtra te sapo ndrruara.130ni klm origjinale.bejm dhe ndrrim me makin me te shtrenjt
Leaflet
Në fillim