CADILLAC CTS LUXURY

5 800 EUR

6 500 EUR

Shitet nga: Lori 28 Pri 17:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Ngjyra
E zezë
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Cadillac
Modeli
CTS
Makina eshte ne gjendje perfekte. Te gjitha serviset te kryera ne kohe tek AMERICAN CARS&PARTS DRIVING EMOTIONS ne autostrade. 4 goma te reja, frenat dhe disqet e frenave te gjitha te reja para dhe mbrapa, vaji filta, vaj kambio, vaj trasmisioni te nderruara. Impiant gazi akoma ne garanci. E gatshme per cdo lloj prove.
I Diskutueshem
Leaflet
Në fillim