OKAZIONNN!! Shitet Cadillac CTS Benzine- Gaz 2006

7 399 EUR

Shitet nga: Arberi 04 Pri 14:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Komuna
Kukës
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Cadillac
Modeli
CTS
Shitet Cadillac CTS 2006 Automat 107000 km Originale Benzine -Gaz motorr 3.2 Nuk e kap taksa lluksit . Makina eshte e mirembajtur si brenda ashtu dhe jashte me sherbime te bera ne kohe . E gatshme per cdo lloj prove nga ana juaj . Nuk nderrohet !!! Cmimi I Diskutueshem ? Pres Bleres Serioz
Leaflet
Në fillim