Cadillac super OKAZIN

6 200 EUR

Shitet nga: Cadillac 10 Sht 15:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Fier
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Cadillac
Modeli
CTS
Cadillac cts 3.6 ne gjendje perfekte nga ana xhenerike dhe mekanike makina ka ardhur nga amerika dhe ndodhet ne fier makina eshte full opsion.. Eshte e gatcme per cdo lloj provee..
Cadillac
0699954111
Leaflet
Në fillim