U shit

6 500 EUR

Shitet nga: sokol 30 Korr 23:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Ngjyra
E zezë
Komuna
Elbasan
Struktura e veturës
Univerzal
Prodhuesi
Cadillac
Modeli
CTS
shitet cadillak cts 2005 e sapo ardhur nga zvicra 161 mij km sedilje versioni sport individual unik ne llojin e vet ne super gjendje nuk i mungon asgje sic shihet dhe ne foto cmimi i diskutushem me ndrrim cmim ndryshon
Leaflet
Në fillim