Okazion!!!

5 500 EUR

Shitet nga: Antilio 03 Korr 22:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Ngjyra
E zezë
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Cadillac
Modeli
BLS
Shitet cadillac bls full option model europian 2,8 v6 turbo benzin gas me letra deri ne 2020 te paguara super e shpejt dhe ekonomike ne gjendje shum te mir motorike dhe xhenerike
Makina eshte gati per cdo lloj testi
Cmimi i diskutueshem mundesi nderrimi me bmw
Leaflet
Në fillim