Shitet mundesi ndrrimi

5 000 EUR

Shitet nga: Gezimi 01 Tet 14:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Ngjyra
E hirit
Komuna
Durrës
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Buick
Modeli
Regal
Shitet buick super foristrad 3400 gaz benzin me 6+1 vende se kap as taksa e lluksit shum ekonomik me gaz sekoncial tani jan ndrru dhe filtrat e gazit goma te reja vaj filtra ska nevoj per asnje sherbim me dvd kondicioner mershin sapo esht la dhe tapiceria shum e paster nga brenda dhe jasht me pak fjal esht full shitet ose ndrrohet me noj makin me te vogel te jet dhe ajo gaz benzin. cmimi 5000 euro i diskutushem nr kontakti 0689046629.
Leaflet
Në fillim