Buick Rendezvous full optional, gjendje perfekte!!

6 300 EUR

7 000 EUR

Shitet nga: Elian 26 Pri 21:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Ngjyra
E zezë
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
SUV
Prodhuesi
Buick
Shitet Buick Rendezvous, motorr 3.4L V6, gjendje perfekte, te gjitha serviset e kryera. Kambio automatike ne gjendje perfekte, nderron shume mire. Impjanti i gazit i montuar ne Shqiperi, punim dhe performance ne te dyja karburantet. Android on board, touchscreen, navigator me hartat e fundit, bluetooth, USB, AUX, kamer parkimi. Dokumenta te paguara per 1 vit, e gatshme per cdo prove!
Leaflet
Në fillim