Buick Rendezvous (SUV)

1 500 EUR

Shitet nga: Akli 07 Maj 15:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Korçë
Struktura e veturës
SUV
Prodhuesi
Buick
Shitet buick rendezvous suv 4x4 prodhim i vitit 2004. Motor 3.4 litersh, 6 pistona, benzine. Makina eshte perdorur vetem nga nje person dhe ka levizur shume pak ne shqiperi. Ka rreth 105 mije km ne total. Eshte me dogane, me targat shqiptare gati per ti vene. Duhet paguar taksa e regjistrimit dhe dy vjet taksa ne total rreth 1.5 miljon lek te vjetra. Pervec ketyre gjendja motorrike dhe xhenerike e makines eshte shum e mire. Cmimi 1500 Euro absolutisht i padiskutueshem. Faleminderit.
Leaflet
Në fillim