Buick -04 Ndrrohet me makin me te vogel

4 444 EUR

Shitet nga: Xhimi 03 Tet 11:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Ngjyra
E hirit
Komuna
Durrës
Struktura e veturës
SUV
Prodhuesi
Buick
Shitet ose ndrrohet buick 3.4 benzin gaz sekoncial por se kap taksa e lluksit se esht6+1 vende makina esht full me gaz shum ekonomik vaj filtra goma te reja ska nevoj per asgje me dvd sedilje mershin komanda te timoni makina esht shum e paster nga brenda e nga jasht ,ndrrohet me makin me te vogel gaz benzin te jet dhe ajo nr kontakti 0689046629.
Leaflet
Në fillim