Buick LaCrose 3.6 Benzin-2006-SAPO ARDHUR PA DOGAN

2 200 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: Auto Metaj 05 Mar 14:22 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Auto Metaj
BMW X5-3.0 Diesel-2008-AUTOMATIK-TARGA AA 11 500 EUR
Porsche Cayenne 4.5 Benzin + Gaz-PANORAMA-2006 9 200 EUR
VW Touareg 3.0 Diesel-2018-XHAMA TE ZINJ ORIGJINAL 62 000 EUR
BMW X5-3.5 Diesel X-DRIVER-2013-PANORAMA-FULL 17 500 EUR
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Buick
Buick LaCrose 3.6 Benzin , Viti Prodhimit 2006 , sapo ardhur , PA DOGAN , kamio automatike , sallon lekure , sedilje elektrike , disqe alumini , cd player , klima , ne gjendje te mire motorrike dhe xhenerike..
Cmimi—2200 Euro I Diskutueshem PA DOGAN
Cel—069 33 37 305
Auto Metaj
Shitje dhe nderrim Makinash....(Auto Metaj)--Cilesi dhe me cmime konkuruese ne Treg Me 3 pika Shitjesh Ne te gjitha Shqiperin. Tirane-Karburanti Bolv Oil te Dogana 200 metra nga rotondua qe iken per Durres. Durres:Karburanti Eida rruges qe iken per Tiran
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Tirane Tregoje në hartë
069 60 60 990
https://www.facebook.com/AutoMetaj/info/?tab=overview

PER ME SHUM FOTO DHE INFO KLIKONI KETU

Leaflet
Auto Metaj
BMW 750Li-4.4 Benzin-LUNGO-FULL OPTIONS 18 700 EUR
Mercedes Benz G55 Benzin AMG/// (origjinal) V8 FUL 42 000 EUR
Audi A8-4.2 Diesel QUATRO-2009-AUTOMATIK 9 200 EUR
BMW 760Li-6.0 Benzin V12-INDIVIUAL -LUNGO-FULL 8 700 EUR
Në fillim