Bentley Continental

Shitet nga: —— 03 Dhj 07:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Iute

Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!

From
Store
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Fier
Struktura e veturës
Cabriolet
Prodhuesi
Bentley
Shitet Bentley Continental gtc Beluga Viti 2007. Motorr 6.0 benzin w.12. 42470 milje. Sallon meshin te kuq. Disqe 20’ dhe goma 60%. Xhama t zinj origjinal. Full option. Pasqyra me palosje. Sensor parkimi, dritash dhe shiu. Serdile me masazh + ngrohje + fryrje / cfryrje. Navi me Aux . Klima bizonale. Buton SPORT. Dyer me thithje. Buton per ngritje dhe ulje te makines. E shum exrta te tjera. Makina eshte ne gjendje perfekte. Per m shum informacione telefononi n cdo kohe. Telefonata serioze.
Leaflet
Në fillim