Bentley I blinduar

150 000 EUR

Shitet nga: Ben 28 Nën 17:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Lezhë
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Bentley
Modeli
Arnage
Bentley arnage 2007 V8 benzin
I blinduar b6
2000 km pothuajse e re
Cmimi 150.000 euro
Duhet te paguani 20% te parave
Dhe makina behet e juaja
Viber 0693515469
Ose tel ne 0694408048
Leaflet
Në fillim