BMW X6 4.0 xdrive vetem 76 mij klm nderrohet

30 000 EUR

Shitet nga: Bmw x6 18 Sht 19:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
SUV
Prodhuesi
BMW
/
X-modele
Modeli
X6
Shitet bmw x6 4.0 xdrive
Kamio s tronik 8 marshe.
Super full navi hd dvd aux MP3 usb .
Me 3 kamera dy ke pasqyrat nji mbrapa
Dmth 360 grad kamera
Navigator 3d etj.
. disce 20 te bmw x6 M origjinale goma 20 bridgeston te reja runflat dhe filtra e vaj te sapo nderruara super gjendje vetem 80 mij klm.makina eshte perdorur vetem nga nji pronar dhe eshte blere ne Koln te gjermanis me libers servisi .
Makina mund te kontrollohet ne cdo servis
Brenda dhe jashte shqiperise .siguracion dhe kualidim deri Ne mars te 2020
Cmimi eshte okazion me kesh
Ose bejme nderrim me makin me te lire plus difernecen nga ana juaj .
per cdo tel watsap 0698595777
Leaflet
Në fillim