BMW X6 3.5individual

20 000 EUR

25 000 EUR

Shitet nga: Astrit 12 Korr 12:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
SUV
Prodhuesi
BMW
/
X-modele
Modeli
X6
BMW X6 Xdrive INDIVIDUAL FULL OPTIONS, motorr 3.5i nafte turbo,viti prodhimit fund 2009, 200.000 Km origjinale,kambio 8G,marshe ne timon,dyer me thithje,,klima,bagazhier,DVD,AUX,USB,HDD,bluetooth,telefon, pilot automatik, , ,,sedilje lekure me thyrje+ngrohje,sistem muzike ,sensor shiu,sensor dritash,drita xeno bixeno.Makina eshte ne gjendje shume te mire dhe me dokumenta te paguara deri ne fund te vitit.
Leaflet
Në fillim