BMW X6 XDrive!!

0 EUR

Shitet nga: BMW 13 Korr 10:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Pogradec
Struktura e veturës
SUV
Prodhuesi
BMW
/
X-modele
Modeli
X6
Shitet BMW X6 X-drive 3.5 benzin ,fuqia motorrike 2997 nuk e kap taksa e lluksit , km 148000 mi origjinale mund te kontrollohen ku te keni deshir ju , Makina ka 2 muaj qe ka hyr ne shqiperi me dogane dhe karta te paguara për 1 vit. Full opsion ne gjende super te mire si motorrike dhe xhenerike nuk ka nevoj per as nje sherbim te vogel . Disqe 20 goma te reja 4 sitinet me vlere 1470 euro . Baxho xhami sensor parkimi para mbarapa , dvd ,cd ,navi , bluetooth, fish aux , liber sherbimesh,makina esht bler ne 0 km ne Californi dhe esht perdorur nga 1 pronar .computer bordi , pilot automatik , camer mbrapa , sendilje ngrohje ftohje , te gjitha opsionet qe posedon makina ne vitin e saj . 300 kuaj fuqi bi turbo , marmitat me zhurme sipas gazit.Konsumi ne rrug te gjate11,2 deri 12 L per 100 km , ne qytet 14 der ne 15 L . Makina esht e gatshme per cdo lloj prove ,disponon 2 celsa....
Nr tel , whatsApp : 0672700000 cmimi i diskutueshem .


Tags : MERCEDES BENZ EVO CLASS 190 200 230 220A140 A160 A170 A180 B170 B180 B 200 C 180 C200 C270 C320 E200 E220 E270 E320 E500 S320 S550 CLS CLA CLK CL SLLON SEL AMG BRABUS ML GL S GLK BMW M3 M5 M6 318 320 520 525 530 535 730 X3 X5 X6 AUDI A2 A3 A4 A6 A8 Q3 Q5 Q7 R8 FORD mondeo focus fiesta opel vectra astra corsa meriva renault laguna megane clio peugeot 206 307 406 407 607 citroen c1 c2 c3 c4 c5 c6 hyundai toyota honda fiat nissan jaguar seat skoda volvo saab lancia chevrolet daewoo chrysler dodge alfa romeo golf 3 golf 4 golf 5 golf 6 golf 7 passat bora picasso xsatina saxo land cruiser stilo linea punto primera x-type s-type altea ibiza cordoba leon octavia superb fabia alfa 147 alfa 156 alfa 166 ford sierra alfa 155 mazda opel cadet opel vectra honda crx civic daewo citroen volvo 460 volvo 440 bmw 318 pasat bmw audi golf mercedes seat ALFA ROMEO, CHEVORLET CITROEN DACIA FIAT UNO TIPO REGATA DOBLO DUCATO PANDA COUPÉ IDEA ULYSE 500 ABARTH MULTIPLA BRAVO FORD MUSTANG FIESTA MONDEO ORION SIERRA X-MAX KUGA HYUNDAY JEEP KIA MAZDA MITSUBISHI PEUGEOT RENAULT CLIO SKODA SUZUKI SMART TOYOTA 4RUNNER 4X4 VOLVO VOLKSWAGEN VW TOUAREG POLO GOLF PASSAT GOLF LUPO BORA CADDY LUPO PASSAT SHARAN T4 TUAREG JEEP GRAND CHEROKEE MAZDA Alfa Romeo Porsche Cayenne
Leaflet
Në fillim