-Bmw X6 3.5D XDrive////-Individual!!!!

Shitet nga: -.... Dje 23:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

22 000 EUR

Viti: 2009
Transmetuesi: Steptronic / Tiptronic
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Pogradec
Struktura e veturës:
Prodhuesi: X-modele / BMW
Modeli: X6
-Bmw X6 3.5D Bi-Turbo XDrive .....-Makina Posedon Opsione Si;-Kambio Automat/Opsion Sport,Sallon Individual Pane,Kroskot Me Qepje,Sedilje Para-Mbrapa Me Ngrohje/Ftohje/Memorie/Perthyerje/Masazh,Head Up Display Ne Xham,Distronik,Baxha Xhami,Sensor Parkimi+Kamera,Dvd,Navi,Aux,Bluetooth,Perde/Xhama Te Zinj Origjinal,Timon Me Ngrohje,Marsha F1,Pedana Anesore,Dyer Me Thithje,Kelyes Go,Bagazhi Hapje-Mbyllje Me Buton( Posedon Te Gjitha Opsionet E Ketij Modeli),,,,-Makina Posedon Te Gjitha Opsionet E Mundshme Te Ketij Modeli(Individual),,,,-Makina Eshte Ne Gjendje Super Motorrike/Xhenerike Dhe Vizuale,,,,Taksa(Nentor 2020),,,,,-Mundsi Ndrrimi!!!!!!
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim