Shitet Bmw x6

Shitet nga: Mikel 10 Nën 00:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

20 000 EUR

Viti: 2010
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E kuqe
Komuna: Korçë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: X-modele / BMW
Modeli: X6
Shitet Bmw x6.Makina eshte ne gjendje shume perfect. Fulll..Kilometra original. Ne gjendje shume te mire. Kartat e paguara .Sherbime te sapo kryera vaj filtro dhe cdo gje tjeter ....Goma te 4 te rreja. Xhamat e zinj original ...Dyert me thithje ...Cmimi i diskutushem... ...Vetem telefonata serioze
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim